Helista meile +372 59 13 5783 E-R 9:00 - 16:00

Mida teha kui auto konditsioneer ei tööta?

Palaval suvepäeval või vihmase ilmaga ei ole autos olemas paremat asja konditsioneerist, palavaga jahutab -ja vihmaga hoiab ära klaaside udutamise.
Kuid miskipärast on konditsioneeri rikked vägagi kerged tulema.

Kuidas kontrollida ja vajadusel vahetada eelsüüteküünlaid?

Kui sinu diiselmootoriga auto tõrgub käivitamisel külma ilmaga võib olla üheks vea põhjuseks vigased eelsüüteküünlad.

20 nõuannet talvisteks sõitudeks

Kuigi meie kliimavöötmes on “pseudotalve” ligi 8 kuud aastast, siis ajal, mil lumi ja miinuskraadid võimust võtavad, tuleks taaskord tõsisema pilguga üle vaadata-mõelda mõned ohutu liiklemise seisukohalt üliolulised nüansid.

7 asja mida saad sa teha kütusekulu vähendamiseks

Lisaks paljudele erinevatele sõiduvõtetele, mida tänapäeval autokoolides „säästliku juhtimise“ või „kaitsva juhtimise“ nime all õpitakse, on veel mõned nüansid, mida silmas pidades saate teie autojuhina kütusekulu etteantud normi piirides hoida.

Millal peab vahetama salongifiltrit?

Kui te pole seda ammu teinud, oleks enne sügise ja külmade ilmade saabumist hea mõte kontrollida üle oma sõiduki salongi õhufilter. Salongi õhufiltri ülesandeks on eemaldada auto salongi jõudvast õhust, mustus, tolm, kahjulikud kemikaalid ja allergeenid.

Mida teha, kui mootor üle kuumeneb?

Kui teie auto mootor peaks äkitselt üle kuumenema ja te ei tea, kuidas sellises olukorras käituda, võivad asjad kiiresti kontrolli alt väljuda ja lõppeda astronoomilise remondiarvega. Vaatame sel korral üle mõned sammud, mida sellises kriisisituatsioonis järgida.

Miks eelistada tagaveolist sõiduvahendit esiveolisele?

Kes meist ei oleks vahel näinud liikluses ebakindla sõidustiiliga kulgeva saksa sedaani tagaklaasil, vahtralehe kõrval, kleebist, mis kujutab kolmerattalist jalgratast ning sellel istuvat titte?

Miks ja millal peab vahetama mootoriõli?

Rääkides rutiinsest hooldusest, siis õlivahetus on üks kõige odavamaid teenuseid. Vaatamata sellele madalale kulule, mängib mootoriõli tähtsaimat rolli sinu auto mootoris.