Helista meile +372 59 13 5783 E-R 9:00 - 16:00

Sillaosad PEUGEOT 407 (6D) 2.2 HDi 170



Tootja Nimetus
SASIC
1755CF5
Õõtshoob

Roolimisliik | Õõtshoob
Installatsiooni pool | tagasild
Installatsiooni pool | all
Installatsiooni pool | vasakul
Installatsiooni pool | paremal
OE-numbri jaoks | 5175CF

Näita rohkem omadusi

24.94



Saadavus: 4 | Tarne: 1-4 tp.
MEYLE
11-16 010 0018/S
Remondikomplekt,kande-/juhtliigend

Installatsiooni pool | all
Installatsiooni pool | esisild paremal
Installatsiooni pool | esisild vasakul

54.36



Saadavus: 10 | Tarne: 1-4 tp.
MEYLE
11-16 010 0019
Remondikomplekt,kande-/juhtliigend

Installatsiooni pool | kahepoolne
Installatsiooni pool | esisild

68.92



Saadavus: 10 | Tarne: 1-4 tp.
FEBI BILSTEIN
44400
Laager,käändmik

Jämedus/Tugevus (mm) | 38
Siseläbimõõt (mm) | 12
Laagriteostus | tonnenlager
Installatsiooni pool | esisild mõlemapoolselt
Välisläbimõõt 1 [mm] | 40
Välisläbimõõt 2 [mm] | 45
Kaal (kg) | 0,19
Hooldusinfot jälgida
Vajaminev tükihulk | 2

Näita rohkem omadusi

8.31



Saadavus: 5 | Tarne: 1-4 tp.
SASIC
2250002
Õõtshoob

Installatsiooni pool | esisild
Installatsiooni pool | ees
Roolimisliik | v-Tala (Veoauto)
OE-numbri jaoks | 3523AQ

Näita rohkem omadusi

5.17



Saadavus: 2 | Tarne: 1-4 tp.
SASIC
2250011
Õõtshoob

Roolimisliik | v-Tala (Veoauto)
Installatsiooni pool | tagasild
Siseläbimõõt (mm) | 12
Välisläbimõõt [mm] | 34
Pikkus seest (mm) | 45
Pikkus väljast (mm) | 27
OE-numbri jaoks | 5131E0

Näita rohkem omadusi

4.16



Saadavus: 8 | Tarne: 1-4 tp.
SASIC
2250024
Õõtshoob

Roolimisliik | v-Tala (Veoauto)
Installatsiooni pool | tagasild
Installatsiooni pool | väljas
Siseläbimõõt (mm) | 12
Välisläbimõõt [mm] | 35
Pikkus seest (mm) | 52
Pikkus väljast (mm) | 36,5
Laagritüüp | kummmetallpuks
OE-numbri jaoks | part/oe 5175CG

Näita rohkem omadusi

6.12



Saadavus: 6 | Tarne: 1-4 tp.
SASIC
2250019
Õõtshoob

Installatsiooni pool | esisild
Roolimisliik | v-Tala (Veoauto)
Siseläbimõõt (mm) | 10,3
Välisläbimõõt [mm] | 32
Pikkus seest (mm) | 34
Laius väljas (mm) | 22
OE-numbri jaoks | 3523CA

Näita rohkem omadusi

4.12



Saadavus: 2 | Tarne: 1-4 tp.
SASIC
2250013
Õõtshoob

Roolimisliik | v-Tala (Veoauto)
Installatsiooni pool | esisild
Installatsiooni pool | all
OE-numbri jaoks | part/oe 365604

Näita rohkem omadusi

5.03



Saadavus: 12 | Tarne: 1-4 tp.
SWAG
62 94 4400
Laager,käändmik

Jämedus/Tugevus (mm) | 38
Siseläbimõõt (mm) | 12
Laagriteostus | tonnenlager
Installatsiooni pool | esisild mõlemapoolselt
Välisläbimõõt 1 [mm] | 40
Välisläbimõõt 2 [mm] | 45
Kaal (kg) | 0,19
Hooldusinfot jälgida
Vajaminev tükihulk | 2

Näita rohkem omadusi

8.50



Saadavus: 26 | Tarne: 1-4 tp.
LEMFÖRDER
29574 02
Stabilisaatori varras

Installatsiooni pool | esisild
Installatsiooni pool | vasakul
Õõtshoovad | pendelvarras
Pikkus (mm) | 200
Keermemõõt | m16x1,5
Keermemõõt | m12x1,75

Näita rohkem omadusi

18.10



Saadavus: 5 | Tarne: 1-4 tp.
TRW
JTC1239
Õõtshoob

Roolimisliik | Õõtshoob
Piirangutega toode/piirangu info | ilma lisavarustuseta
Vasak/paremroolimine | vasak-/parempoolse roolimise jaoks
Paaris toodete numbrid | jTC1238

Näita rohkem omadusi

77.93



Saadavus: 2 | Tarne: 1-4 tp.
TRW
JTC1237
Õõtshoob

Piirangutega toode/piirangu info | ilma lisavarustuseta
Roolimisliik | Õõtshoob
Vasak/paremroolimine | vasak-/parempoolse roolimise jaoks
Paaris toodete numbrid | jTC1236

Näita rohkem omadusi

71.83



Saadavus: 5 | Tarne: 1-4 tp.
TRW
JTC1236
Õõtshoob

Piirangutega toode/piirangu info | ilma lisavarustuseta
Roolimisliik | Õõtshoob
Vasak/paremroolimine | vasak-/parempoolse roolimise jaoks
Paaris toodete numbrid | jTC1237

Näita rohkem omadusi

71.83



Saadavus: 4 | Tarne: 1-4 tp.
MONROE
L28613
Stabilisaatori varras

Vajaminev tükihulk | 2
Õõtshoovad | stabilisaatori otsavarras

11.32



Saadavus: 5 | Tarne: 1-4 tp.
MONROE
L28612
Stabilisaatori varras

Õõtshoovad | stabilisaatori otsavarras

15.22



Saadavus: 5 | Tarne: 1-4 tp.
LEMFÖRDER
29575 02
Stabilisaatori varras

Installatsiooni pool | esisild
Installatsiooni pool | paremal
Õõtshoovad | pendelvarras
Pikkus (mm) | 200
Keermemõõt | m16x1,5
Keermemõõt | m12x1,75

Näita rohkem omadusi

18.10



Saadavus: 5 | Tarne: 1-4 tp.
LEMFÖRDER
29576 02
Stabilisaatori varras

Õõtshoovad | pendelvarras
Installatsiooni pool | tagasild
Installatsiooni pool | kahepoolne
Keermemõõt | m10x1,5
Pikkus (mm) | 140
Piirangutega toode/piirangu info | koos materjaliga

Näita rohkem omadusi

14.26



Saadavus: 5 | Tarne: 1-4 tp.
MONROE
L28611
Stabilisaatori varras

Õõtshoovad | stabilisaatori otsavarras

15.22



Saadavus: 5 | Tarne: 1-4 tp.
MAXGEAR
72-1642
Õõtshoob

Installatsiooni pool | esisild vasakul
Roolimisliik | Õõtshoob
Installatsiooni pool | all

48.38



Saadavus: 1 | Tarne: 1-4 tp.
MAXGEAR
72-1643
Õõtshoob

Installatsiooni pool | esisild paremal
Roolimisliik | Õõtshoob
Installatsiooni pool | all

48.38



Saadavus: 5 | Tarne: 1-4 tp.
TRW
JBJ826
Šarniir

Pikkus (mm) | 75
Läbimõõt (mm) | 20
Keermemõõt 1 | m14x1,5
Keermemõõt 2 | m10x1,5
Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega

Näita rohkem omadusi

56.59



Saadavus: 5 | Tarne: 1-4 tp.
MAXGEAR
72-1406
Stabilisaatori varras

6.60



Saadavus: 10 | Tarne: 1-4 tp.
MAXGEAR
72-1403
Stabilisaatori varras

6.60



Saadavus: 10 | Tarne: 1-4 tp.
TRW
JBJ748
Šarniir

Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega
Vasak/paremroolimine | vasak-/parempoolse roolimise jaoks

16.36



Saadavus: 5 | Tarne: 1-4 tp.
SWAG
62 92 8356
Šarniir

Väliskeere [mm] | m14 x 1,5
Väliskeere [mm] | m42 x 1,5
Installatsiooni pool | esisild mõlemapoolselt
Installatsiooni pool | üleval
Kaal (kg) | 0,500
Hooldusinfot jälgida
Vajaminev tükihulk | 2

Näita rohkem omadusi

12.72



Saadavus: 4 | Tarne: 1-4 tp.
NK
5043714
Šarniir

42.87



Saadavus: 2 | Tarne: 1-4 tp.
MEYLE
11-16 010 0018
Šarniir

Installatsiooni pool | all
Installatsiooni pool | esisild paremal
Installatsiooni pool | esisild vasakul

48.10



Saadavus: 10 | Tarne: 1-4 tp.
MEYLE
11-16 050 0035
Šarniir

Installatsiooni pool | üleval
Installatsiooni pool | esisild paremal
Installatsiooni pool | esisild vasakul
Keermemõõt 1 | m14x1,5
Keermemõõt 2 | m42x1,5

Näita rohkem omadusi

13.71



Saadavus: 7 | Tarne: 1-4 tp.
A.B.S.
220425
Šarniir

Keermemõõt | m14X1.5 RHT
Koonusemõõt (mm) | 18
Kaal (kg) | 0,58

9.72



Saadavus: 5 | Tarne: 1-4 tp.
A.B.S.
220426
Šarniir

Varustusaste | fuseelager
Kaal (kg) | 0,66

64.81



Saadavus: 3 | Tarne: 1-4 tp.
RTS
96-00797-2
Õõtshoob

Roolimisliik | Õõtshoob
Installatsiooni pool | esisild vasakul
Installatsiooni pool | all
Kaal (kg) | 5,4

Näita rohkem omadusi

56.64



Saadavus: 5 | Tarne: 1-4 tp.
RTS
96-00797-1
Õõtshoob

Roolimisliik | Õõtshoob
Installatsiooni pool | esisild paremal
Installatsiooni pool | all
Kaal (kg) | 5,4

Näita rohkem omadusi

56.64



Saadavus: 5 | Tarne: 1-4 tp.
FORTUNE LINE
FZ3260
Šarniir

Installatsiooni pool | esisild paremal
Installatsiooni pool | esisild vasakul
Installatsiooni pool | üleval

14.39



Saadavus: 1 | Tarne: 1-2 tp.
RTS
96-00798-1
Õõtshoob

Roolimisliik | Õõtshoob
Installatsiooni pool | esisild paremal
Installatsiooni pool | all
Kaal (kg) | 5,400

Näita rohkem omadusi

57.95



Saadavus: 5 | Tarne: 1-4 tp.
RTS
96-00798-2
Õõtshoob

Roolimisliik | Õõtshoob
Installatsiooni pool | esisild vasakul
Installatsiooni pool | all
Kaal (kg) | 5,400

Näita rohkem omadusi

75.25



Saadavus: 1 | Tarne: 1-2 tp.
MAXGEAR
72-0456
Šarniir

6.70



Saadavus: 10 | Tarne: 1-4 tp.
MAXGEAR
72-2012
Šarniir

Sisekeere (mm) | m 14 x 1,5
Sisekeere (mm) | m 10 x 1,5
Installatsiooni pool | esisild mõlemapoolselt
Installatsiooni pool | all
Kaal (kg) | 0,600
Vajaminev tükihulk | 2

Näita rohkem omadusi

12.05



Saadavus: 10 | Tarne: 1-4 tp.
RTS
93-00794
Šarniir

Installatsiooni pool | esisild mõlemapoolselt
Installatsiooni pool | üleval
Väliskeere 1 [mm] | m42x1,5
Väliskeere 2 [mm] | m14x1,5
Kaal (kg) | 0,478

Näita rohkem omadusi

10.05



Saadavus: 5 | Tarne: 1-4 tp.
DELPHI
TC1372
Stabilisaatori varras

Installatsiooni pool | esisild
Pikkus (mm) | 240
Laius (mm) | 170
Kõrgus (mm) | 70
Keermemõõt | m16x1.5
Õõtshoovad | stabilisaatori otsavarras

Näita rohkem omadusi

13.61



Saadavus: 32 | Tarne: 1-4 tp.
SWAG
62 93 6901
Õõtshoob

Paaris toodete numbrid | 62 93 6902
Värv | must
Roolimisliik | Õõtshoob
Installatsiooni pool | esisild paremal
Installatsiooni pool | all
Kaal (kg) | 5,28
Vajaminev tükihulk | 1

Näita rohkem omadusi

64.02



Saadavus: 4 | Tarne: 1-4 tp.
SWAG
62 92 7489
Stabilisaatori varras

Pikkus (mm) | 141
Väliskeere [mm] | m10 x 1,5
Materjal | metall
Õõtshoovad | stabilisaatori otsavarras
Pealdis | tsingitud
Installatsiooni pool | tagasild mõlemapoolselt
Kaal (kg) | 0,280
Vajaminev tükihulk | 2

Näita rohkem omadusi

8.01



Saadavus: 32 | Tarne: 1-4 tp.
TRW
JTS467
Stabilisaatori varras

Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega
Õõtshoovad | stabilisaatori otsavarras
Vasak/paremroolimine | vasak-/parempoolse roolimise jaoks

8.57



Saadavus: 5 | Tarne: 1-4 tp.
TRW
JTS468
Stabilisaatori varras

Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega
Õõtshoovad | stabilisaatori otsavarras
Vasak/paremroolimine | vasak-/parempoolse roolimise jaoks
Paaris toodete numbrid | jTS469

Näita rohkem omadusi

19.02



Saadavus: 2 | Tarne: 1-4 tp.
SWAG
62 92 2847
Stabilisaatori varras

Paaris toodete numbrid | 62 92 2846
Õõtshoovad | stabilisaatori otsavarras
Installatsiooni pool | esisild
Installatsiooni pool | paremal
Vajaminev tükihulk | 1

Näita rohkem omadusi

13.58



Saadavus: 8 | Tarne: 1-4 tp.
SWAG
62 92 2846
Stabilisaatori varras

Paaris toodete numbrid | 62 92 2847
Õõtshoovad | stabilisaatori otsavarras
Installatsiooni pool | esisild
Installatsiooni pool | vasakul
Kaal (kg) | 0,600
Vajaminev tükihulk | 1

Näita rohkem omadusi

13.58



Saadavus: 6 | Tarne: 1-4 tp.
MEYLE
11-16 060 0014
Stabilisaatori varras

Installatsiooni pool | esisild paremal
Õõtshoovad | stabilisaatori otsavarras
Pikkus (mm) | 200
Keermemõõt 1 | m12x1,75
Keermemõõt 2 | m16x1,5
Paaris toodete numbrid | 11-16 060 0015

Näita rohkem omadusi

16.43



Saadavus: 10 | Tarne: 1-4 tp.
MEYLE
11-16 060 0015
Stabilisaatori varras

Õõtshoovad | stabilisaatori otsavarras
Pikkus (mm) | 200
Keermemõõt 1 | m12x1,75
Keermemõõt 2 | m16x1,5
Paaris toodete numbrid | 11-16 060 0014

Näita rohkem omadusi

16.43



Saadavus: 10 | Tarne: 1-4 tp.
MEYLE
11-16 060 0016/HD
Stabilisaatori varras

Installatsiooni pool | tagasild vasakul
Installatsiooni pool | tagasild paremal
Õõtshoovad | stabilisaatori otsavarras
Pikkus (mm) | 141
Keermemõõt 1 | m10x1,5
Keermemõõt 2 | m10x1,5
Piirangutega toode/piirangu info | võtmeotsakuga
Tugevdatud variant

Näita rohkem omadusi

11.51



Saadavus: 10 | Tarne: 1-4 tp.
TRW
JTS469
Stabilisaatori varras

Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega
Õõtshoovad | stabilisaatori otsavarras
Vasak/paremroolimine | vasak-/parempoolse roolimise jaoks
Paaris toodete numbrid | jTS468

Näita rohkem omadusi

19.02



Saadavus: 5 | Tarne: 1-4 tp.
Ridu kokku: 216